Leasing Peugeot

Leasing to najchętniej wybierana forma finansowania samochodu przez polskich przedsiębiorców. Jest dedykowana biznesowi, stanowiąc dobry sposób nie tylko na wprowadzenie auta do firmy, ale też optymalizację podatkową. Wciąż nie wiesz, czy jest to rozwiązanie również dla Ciebie? Przeczytaj nasz poradnik, w którym na przykładzie leasingu Peugeot wyjaśniamy, komu najbardziej opłaca się ta forma finansowania.

Przedsiębiorcy mający regularne przychody

Leasing jest wręcz naturalną propozycją dla firm, które mają ustabilizowaną sytuację finansową, regularnie osiągają satysfakcjonujące właściciela przychody i płacą przy tym wysokie podatki. Leasing pozwala optymalizować koszty prowadzenia biznesu, ponieważ każda faktura od leasingodawcy stanowi koszt uzyskania przychodu – dotyczy to nie tylko miesięcznej raty, ale też ubezpieczenia GAP i wszelkich opłat administracyjnych.

W efekcie ostateczny koszt samochodu, już po wykupieniu z leasingu, realnie jest znacznie niższy od tego, jaki trzeba byłoby ponieść przy zakupie za gotówkę. Jeśli nie narzekasz na płynność finansową, ale na wysokość odprowadzanych podatków (dochodowego i VAT), to poważnie rozważ wzięcie auta w leasing.

Przedsiębiorcy, którzy nie mają środków na zakup gotówkowy

Mamy tutaj na myśli również tych przedsiębiorców, którzy teoretycznie mogliby sobie pozwolić na zapłacenie np. 150 tys. zł za samochodów, ale nie chcą tego robić, ponieważ wolą zachować środki na inwestycje czy bieżącą działalność biznesu.

Leasing to elastyczna forma finansowania samochodu. Oznacza to, że koszty leasingu można precyzyjnie dopasować do realnych możliwości finansowych przedsiębiorstwa, zarówno pod kątem wpłaty inicjalnej, kwoty wykupu, jak i miesięcznej raty.

Przedsiębiorcy, którzy potrzebują niezawodnego samochodu osobowego lub użytkowego

Fabrycznie nowy samochód to wybór przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na to, aby auto regularnie stało w warsztacie i generowało tylko coraz większe koszty. Takie ryzyko jest znacznie podwyższone w przypadku zakupu auta z rynku wtórnego – nawet pochodzącego z teoretycznie pewnego źródła.

Leasing pozwala użytkować nowy, bezawaryjny, objęty fabryczną gwarancją pojazd, przy minimalnym zaangażowaniu finansowym po stronie przedsiębiorcy. Jest to szczególnie ważna zaleta w przypadku aut dla profesjonalistów, czyli np. busów, które muszą jeździć, aby przynosić przychód i na siebie zarabiać.

Gdzie szukać najlepszych ofert leasingu Peugeot?

Do tej pory leasing kojarzył Ci się z długotrwałą i męczącą procedurą, jeżdżeniem od salonu do salonu i wykonywaniem dziesiątków telefonów? Dziś wszystko można załatwić w 100% online. Jeśli masz już upatrzony konkretny model francuskiej marki, to wejdź na https://ibemo.pl/ i znajdź, a następnie skonfiguruj najlepszą ofertę samodzielnie.

iBemo to platforma internetowa dająca bezpośredni dostęp do ofert leasingu Peugeot i innych marek prosto od dealerów Grupy Bemo. Procedura leasingowa jest przeprowadzana bez wychodzenia z domu czy z biura, a wybrany samochód możesz odebrać w jednym z kilkunastu salonów Grupy w całej Polsce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ