Mercedesy na polskich drogach

Mercedesy od lat należą do samochodów chętnie kupowanych przez klientów w Europie, w tym również w naszym kraju. Potwierdzeniem tego może być wynik jaki udało się osiągnąć niemieckiemu koncernowi motoryzacyjnemu, który w ubiegłym roku sprzedał na naszym kontynencie ponad 300 tysięcy nowych aut. Pozwoliło to marce na zajęcie 6 pozycji w top 10 najlepiej sprzedawanych aut w Europie.

Największym zainteresowaniem wśród klientów w Polsce cieszą się modele klasy A, B i C oraz model GLA. Wymienione modele doskonale sprawdzają się zarówno w roli małych aut miejskich, jak i samochodów rodzinnych. Klientom spragnionym większej ilości miejsca we wnętrzu auta, Mercedes proponuje modele klasy E oraz S. Wśród klientów biznesowych największym zainteresowaniem od dawna cieszy się słynny Sprinter. Gamę samochodów dostawczych uzupełniają modele Vito i Citan. 

Poza pojazdami pochodzącymi z polskiej sieci dealerskiej Mercedesa, po polskich drogach porusza się też sporo samochodów tej marki pochodzących z importu. Zarówno nowe, jak i używane Mercedesy uchodzą za auta stosunkowo bezawaryjne i wyjątkowo trwałe. Posiadacze Mercedesów cenią sobie także wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy samochodami tej marki. Wbrew pozorom serwisowanie i utrzymanie samochodu z logo Mercedes nie musi być kosztowne. Szczególnie, jeżeli przy zakupie części eksploatacyjnych, weźmiemy pod uwagę solidne zamienniki zamiast części oryginalnych. 

Sporo części zamiennych do Mercedesa wytwarzanych jest przez krajowe firmy z branży motoryzacyjnej, co bardzo korzystnie wpływa na ich cenę. W rozsądnej cenie zakupimy elementy układu hamulcowego, wydechowego oraz poszczególne podzespoły układu jezdnego. W przystępnej cenie nabędziemy także dobrej jakości wycieraczki samochodowe. Ciekawą propozycją dla posiadaczy aut niemieckiej marki mogą być wycieraczki do Mercedesa produkowane przez znaną na polskim rynku firmę DIPP. Za komplet płaskich wycieraczek na przednią szybę do wybranych modeli Mercedesa zapłacimy jedynie 25 złotych. Firma DIPP to polski producent wycieraczek do samochodów osobowych i dostawczych. Pióra wycieraczek tej polskiej marki obecne są w sprzedaży od ponad dziesięciu lat. W opinii klientów wycieraczki marki DIPP charakteryzują się niezawodnością, cichą pracą oraz dobrą jakością wykonania. 

samochodowe wycieraczki dipp

Właściciele samochodów marki Mercedes potwierdzają, iż wyłącznie regularne serwisowanie posiadanych przez nich aut oraz stosowanie dobrej jakości części zamiennych pozwala im cieszyć się bezproblemową jazdą przez wiele lat.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ