Wiele firm w Polsce poszukuje oszczędnych, nowoczesnych i bezpiecznych aut, które zaoferują wygodne warunki pracy dla kierowcy i całkiem sporą przestrzeń bagażową. Ciekawą propozycją jest Opel Corsa VAN – małe, sprytne auto, przeznaczone do ciężkiej pracy.

Mały VAN dla dużej firmy

Duże firmy posiadają floty, w których wykorzystuje się nawet kilkaset aut. Małe miejskie auta z powierzchnią ładunkową są idealne dla vansellerów i merchandiserów, czyli pracowników, którzy nie tylko zbierają zamówienia na towar, ale też od razu go sprzedają lub uzupełniają jego braki na półkach (co czynią merchandiserzy w sklepach wielko powierzchniowych).

 Mały VAN dla małej firmy

Trzy albo pięciodrzwiowy VAN doskonale sprawdzi się jako wielozadaniowe auto osobowo dostawcze na przykład w kwiaciarni, restauracji, pizzerii, firmie cateringowej czy kurierskiej, oferującej przewozy towarów na terenie miasta.

Mały VAN dla jednoosobowej firmy

Wielu specjalistów i fachowców też potrzebuje wygodnego i taniego środka transportu, który pozwoli im dojechać do celu i zabrać ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia.

Opel Corsa VAN – sprytny pracownik każdej firmy

Opel Corsa to jedno z najpopularniejszych aut na polskich drogach. Wersja van odróżnia się od wersji osobowej jedynie tym, że nie ma tylnej kanapy, a tylne, boczne okna mogą nie posiadać szyb. Pomimo niewielkich rozmiarów, auto oferuje całkiem sporą przestrzeń bagażową. Jest ona oddzielona stalową przegrodą od kabiny pasażera i może pomieścić towar o wadze do 556 kg. Przestrzeń bagażowa ma niecały metr sześcienny pojemności. Na uwagę zasługuje też bardzo wygodny, niski próg załadunku i szeroka klapa tylnego bagażnika.

Kierowca ma do dyspozycji wygodne miejsce pracy, które niczym nie różni się od tego, jakie montowane jest w standardowej, osobowej Corsie. A zatem funkcjonalność i wygoda w pełni.

Co jest jeszcze bardzo ważne dla właścicieli firm? Z pewnością oszczędny, niezawodny napęd.

Auto można wyposażyć w silnik benzynowy 1.2 XEL o mocy 70 KM, który średnio zużywa 5,4 l/100 km. To idealna jednostka napędowa do aut, które będą przede wszystkim eksploatowane w mieście. Do samochodów, które będą też często jeździć poza miastem, dobrym wyborem będzie silnik wysokoprężny 1.3 DTC o mocy 75KM, wyposażony dodatkowo w układ Start Stop. Jednostka ta zużywa zaledwie 3,9 l / 100 km. Obydwa silniki są zestrojone z trwałą, pięciobiegową skrzynią manualną.

Auto można wyposażyć dodatkowo w system multimedialny IntelliLink z 7 calowym wyświetlaczem, który ułatwi poruszanie się po mieście i poza nim, dzięki dokładnej nawigacji. Poza tym można też wyposażyć Corsę Van w system telemetryczny Opel OnStar, który znacznie zwiększa bezpieczeństwo kierowcy w czasie wypadku, a także pozwala szybko zlokalizować pojazd w razie kradzieży.

O szeregu innych zalet Opla Corsy Van można dowiedzieć się w firmie Auto Żoliborz, która zaprasza do swoich salonów w Ząbkach, Piasecznie i Warszawie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ