Skuteczne zabezpieczenie auta przed kradzieżą

Jako posiadacz samochodu, pragniesz zapewnić swojemu pojazdowi jak najlepszą ochronę antykradzieżową. Czy wiesz jednak, że współcześni złodzieje są w stanie złamać każde zabezpieczenie, mające na celu powstrzymanie ich przed przejęciem auta?

Skoro więc samo zapobieganie kradzieży nie jest wystarczająco skuteczne, dobrym rozwiązaniem jest wybór metody, która umożliwi szybkie i łatwe odzyskanie skradzionego samochodu. Tą metodą jest system antykradzieżowy IKOL SVR.

Chcesz dowiedzieć się więcej  na temat radiowego systemu, który zagwarantuje Ci skuteczne zabezpieczenie auta przed kradzieżą? Zapraszamy do przeczytania tego tekstu.

Niezagłuszalna radiowa ochrona

IKOL SVR to niezagłuszalny system radiowy, który pozwoli Ci pożegnać się z niepokojem związanym z utratą pojazdu. Jest to o wiele lepszy sposób na ochronę auta niż monitoring GPS, który nie został stworzony w tym celu – jego przeznaczeniem jest namierzanie osób, ludzi, maszyn czy przedmiotów w czasie rzeczywistym oraz pokazywanie tras podróży.

Jak to działa?

 • W samochodzie montowany jest niewielki odbiornik, który pozostaje nieaktywny do momentu zgłoszenia kradzieży przez jego właściciela. Moduł jest ukryty w miejscu nieznanym nawet właścicielowi.
 • W przypadku, gdy auto zostaje skradzione, należy zadzwonić do Centrum Operacyjnego IKOL (dostępnego przez 24 godziny na dobę – także w niedziele i święta).
 • Podczas rozmowy właściciel pojazdu podaje Kod Sekretny, który dostał przy zakupie modułu (i który można sprawdzić także w aplikacji IKOL).
 • Po przyjęciu zgłoszenia Centrum Operacyjne i policja namierzają i odzyskują auto.

Dlaczego warto wybrać właśnie IKOL SVR?

Zastanawiasz się, czemu IKOL SVR to najlepszy wybór dla każdego kierowcy, chcącego uchronić swoje auto przed złodziejami? Oto powody:

 • IKOL SVR jest niezagłuszalny nawet przez najlepsze zagłuszarki.
 • IKOL SVR działa wszędzie – także w metalowych kontenerach, garażach czy tunelach.
 • Są 3 warianty systemu IKOL – każdy kierowca może więc wybrać ten, który w pełni odpowiada jego potrzebom:
 1. IKOL SVR Standard – to zawsze niezawodne zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu – niezależnie od wybranego przez złodziei sposobu kradzieży,
 2. IKOL SVR Alarm – tę wersję wzbogacono o możliwość ustawiania i otrzymywania alarmów dotyczących auta (np. alertów nieautoryzowanego ruchu pojazdu) oraz uzbrajania czujników wewnętrznych pojazdu,
 3. IKOL SVR Sky – to jedyny wariant, który, oprócz wszystkich wspomnianych wcześniej możliwości, oferuje kierowcy szereg udogodnień z zakresu monitoringu GPS. Jest więc połączeniem lokalizatora GPS i modułu radiowego.
 • IKOL posiada własną infrastrukturę i taką samą częstotliwość, która dodatkowo jest objęta tajemnicą.
 • Moduł obsługujący ten system jest chowany w takim miejscu, że złodzieje nie mogą go znaleźć.

Bezpieczeństwo i wygoda

Podsumowując, IKOL SVR to najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą. Ponadto, wybierając najbardziej rozbudowaną wersję tego systemu, masz w pakiecie jednocześnie zdalne uzbrajanie czujników auta, możliwość ustawiania alertów i liczne dodatkowe usługi z zakresu monitoringu GPS.

Wszystkie wyżej wymienione udogodnienia sprawią, że będziesz cieszył się wygodą i bezpieczeństwem, które da Ci IKOL SVR.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ