Trzy segmenty wycieraczek Valeo – co wybrać?

0
679

Kierowcy chętnie korzystający z markowego sprzętu, który gwarantuje dobre przyleganie do powierzchni szyby, a tym samym zapewnia efektywną i cichą pracę, od dawna sięgają po oryginalne wycieraczki Valeo. To sprawdzony, nowoczesny i trwały sprzęt, który dba o komfort i bezpieczeństwo podróżowania samochodem w każdych warunkach pogodowych, zwłaszcza podczas intensywnych opadów deszczu. Jeśli wybierasz produkty tej marki, warto byś poznał aktualnie dostępne ich rodzaje.

Ekonomiczny wybór dla oszczędnych

Nawet jeśli zasobność Twojego portfela jest mocno ograniczona, wśród wycieraczek Valeo bez problemu odnajdziesz dobrej jakości produkty oferowane w przystępnych dla każdego kierowcy cenach. Z myślą o najbardziej oszczędnych, francuska firma przygotowała cały segment wycieraczek samochodowych linii First. To wciąż nowoczesne, ale i dość tanie produkty, które sprawdzą się w wielu modelach, zwłaszcza starszych samochodów osobowych, które nadal dość licznie poruszają się po drogach, w tym aut nieprzystosowanych do montażu nowoczesnych wycieraczek płaskich. Dobrym wyborem dla oszczędnych kierowców mogą być również wycieraczki Valeo segmentu średniego serii HydroConnect. To sprzęt nieco droższy, którego jakość wykonania możemy jednak z powodzeniem porównywać z najlepszymi wycieraczkami samochodowymi wielu innych producentów.

Produkty Premium dla najbardziej wymagających

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli drogich, nowoczesnych samochodów, francuska firma do swojej oferty wprowadziła również sprzęt klasy Premium. Należą do niej wycieraczki Valeo Silencio. To niezwykle nowoczesne, najczęściej płaskie modele wycieraczek samochodowych charakteryzujących się dużą trwałością i skutecznością działania. Przede wszystkim są to jednak wycieraczki niezwykle ciche i bardzo aerodynamiczne, co gwarantuje najwyższy komfort podróżowania w każdych warunkach i to bez względu na prędkość, z jaką porusza się samochód. Wycieraczka Valeo z serii Silencio idealnie przylega do szyby, dzięki czemu zapewnia niezwykłą skuteczność odprowadzania z jej powierzchni nie tylko wody, ale i różnego rodzaju zanieczyszczeń.

Jeśli szukasz dobrej jakości wycieraczek samochodowych, które po kilku użyciach nie będą pozostawiały na powierzchni szyby nieestetycznych smug, ale nie chcesz wydawać na nie majątku, postaw na serię wycieraczek Valeo First lub HydroConnect. Jeżeli jednak potrzebujesz sprzętu wyższej jakości, zapewniającego niezwykle cichą pracę, o aerodynamicznym kształcie, wybierz jeden z wielu modeli wycieraczek segmentu Premium, z serii Silencio.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ