Różnice w specyfice przewożonych towarów, ich wadze oraz trwałości, a przy tym konieczność przewożenia na dalekie dystanse, wzbudziły potrzebę stworzenia zabezpieczenia, które umożliwi transport dalekodystansowy wszelkiego rodzaju wyrobów. Pasy mocujące pozwalają na tranzyt towarów w bezpiecznych warunkach, dzięki czemu zarówno producent, jak i odbiorca mają pewność, że całe zamówienie dotrze w nietkniętym stanie.

Czym są pasy transportowe?

Pasy transportowe wykonane są z materiałów o wysokich właściwościach wytrzymałościowych, dzięki czemu sprawdzają się podczas zabezpieczania towaru o wadze sięgającej nawet kilkunastu ton. Dobór odpowiedniego pasa transportowego opiera się na informacjach o metodzie zamocowania przewożonego ładunku oraz jego wadze. Pasy mocujące to bez wątpienia najpopularniejszy środek pozwalający na odpowiednie zamocowanie przewożonego ładunku. Swoją popularność zawdzięczają niskiej cenie przy jednocześnie wysokiej wytrzymałości. Na co dzień korzystają z nich profesjonaliści, ale bez wątpienia sprawdzą się również podczas przewozu mebli w czasie przeprowadzki.

Rodzaje pasów transportowych

Wśród dostępnych na rynku pasów transportowych spotkać można modele z z napinaczem, bez napinacza, pasy transportowe do lawet, pasy stworzone z myślą o przewożeniu bagażu, pasy do opasania czy chociażby pasy do napinania hali namiotowej. Pasy wyposażone w mechanizm napinający charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą wytrzymałością. Sprawdzą się więc w przypadku przewozu ciężkich towarów wymagających dobrego zabezpieczenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ