Zwykle kierowcy mają swoje ulubione warsztaty samochodowe, do których regularnie przyjeżdżają w razie problemów. Niektórzy decydują się na ASO, inni wybierają te tańsze i nieautoryzowane. Gdy jednak nie masz jeszcze swojego zaufanego warsztatu, sprawdź z nami, jak można go znaleźć!

Doświadczenie

Dobry serwis samochodowy powinien mieć doświadczenie i działać w branży już od lat. Naturalnie, nie oznacza to, że nowe serwisy zapewniają obsługę na niższym poziomie, ale tak naprawdę nigdy nie wiemy, jaką obsługę w nich otrzymamy. Gdy wobec tego myślisz o nowym serwisie, zwróć szczególną uwagę na pozostałe z naszych porad.

Referencje i opinie

Druga ważna kwestia to referencje i opinie na temat serwisu samochodowego. Teraz w internecie możemy znaleźć nawet specjalne serwisy, które pozwalają na ich publikowanie. Opinie możemy znaleźć przez internet – wystarczy, że wpiszemy do wyszukiwarki internetowej nazwę danego serwisu samochodowego i przejrzymy wyniki. Pamiętajmy jednak o tym, że nie wszystkie z nich mogą być pisane przez rzeczywistych klientów – zdarza się, że opinie to marketing.

Wyposażenie

Dobry serwis powinien dysponować odpowiednim wyposażeniem diagnostycznym oraz do wykonania napraw. Nowoczesne serwisy posiadają skomputeryzowane stanowiska diagnostyczne i mogą pochwalić się zaawansowanym wyposażeniem potrzebnym do rozwiązania praktycznie każdego problemu z pojazdem.

Jakość obsługi

To jeden z bardzo ważnych parametrów, na który powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. O obsłudze możemy często poczytać już podczas poszukiwania opinii w sieci. Najlepiej jednak polegać na osobisty kontakcie. Możemy zadzwonić do serwisu lub odwiedzić go i zapytać o szczegóły. Gdy pracownicy poświęcą nam wystarczającą ilość czasu, odpowiedzą na nasze pytania szczegółowo, to dobry znak.

Autoryzacja

Pamiętajmy też o tym, że najwyższą jakość obsługi oferują przede wszystkim serwisy autoryzowane. Jeżeli interesuje cię dobry serwis Hondy, warto sprawdzić również ASO. Chociaż ceny są wyższe, ryzyko jest mniejsze niż w warsztatach nieautoryzowanych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ