Pojemniki Palox - gdzie sprawdzą się najlepiej

Transport żywności, kosmetyków bądź środków czystości stanowi dziedzinę, w której dobór odpowiednich pojemników okazuje się równie ważny, co właściwy sposób załadunku. Te i inne towary, których właściwości sugerują zwiększoną podatność na uszkodzenia w transporcie, wymagają zabezpieczenia, dzięki któremu dotrą do klientów w nienaruszonym stanie.

Skrzyniopalety Palox – transport bez niespodzianek

Dzięki przemyślanej konstrukcji pojemników Paloks producenci zyskują zarówno sporo przestrzeni magazynowej, jak i oszczędności w zakresie powierzchni przewozowej. Te pojemne skrzyniopalety łatwo jest ustawić w stabilne słupki, co stanowi dobry pomysł zwłaszcza w przypadku pojemnika Palox z dodatkową pokrywą.

Wytrzymały, atestowany plastik, z którego wykonany jest każdy pojemnik Palox, to tworzywo specjalnie przystosowane do przenoszenia dużych obciążeń. Dlatego też transport towarów za pomocą skrzyniopalet tego typu nie rodzi problemów, które pojawiają się w przypadku wykorzystania zwykłych, drewnianych europalet.

Pojemniki z mocnego, niepodatnego na pękanie tworzywa nie tylko pozwalają na transport i magazynowanie delikatnych towarów, ale także stanowią obietnicę bezpieczeństwa dla pracowników załadunku. Palox w sektorze transportowym kojarzy się przede wszystkim z niezawodnością, odpornością na wpływ czynników zewnętrznych oraz stworzeniem ochrony dostosowanej do rodzaju przewożonych produktów.

Pojemnik Palox – doskonały do transportu żywności

Skrzyniopalety paloks stanowią jedną z najczęściej wybieranych przez producentów opcji w zakresie transportu żywności – zarówno gotowych produktów żywnościowych, jak i świeżych warzyw czy owoców. Perforowane ścianki pojemników zostały zaprojektowane z myślą o tym i podobnych zadaniach. Przepuszczają one odpowiednią ilość powietrza do środka ładunku, dzięki czemu towary nie tracą na świeżości.

Konstrukcja ścianek pojemnika Palox równocześnie gwarantuje, że pomiędzy warzywami i owocami nie nagromadzi się nadmiar wilgoci, co mogłoby stanowić początek ich gnicia i rozwoju grzybów. Taka budowa pojemników ma również znaczenie, jeśli po skrzyniopalety Palox sięgniemy dla przewozu mąki, kaszy, ziarna i innych produktów sypkich.

W przeciwieństwie do świeżo zebranych warzyw, produkty znajdujące się w papierowych czy tekturowych opakowaniach na pierwszy rzut oka mogą wyglądać identycznie, jak w chwili opuszczenia hali produkcyjnej. W rzeczywistości jednak we wnętrzu opakowania może rozwijać się pleśń, co zagraża bezpośrednio zdrowiu nabywców, a dla producenta może skończyć się skandalem. Dlatego właśnie plastikowe skrzyniopalety powoli stają się standardem w transporcie żywności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ