Każda awaria na drodze to problem dla kierowcy. O ile jednak są sytuacje, w których można dojechać do warsztatu, o tyle przebicie opony należy do tych, które unieruchamiają samochód w jednym miejscu.

Można wprawdzie zaopatrzyć się w zestaw naprawczy lub oponę dojazdową, jednak żadne z tych rozwiązań nie jest dobre. Samodzielna naprawa może skutkować poważną awarią podczas jazdy, a opona dojazdowa pozwala na przejechanie wyłącznie określonej ilości kilometrów. Gdy przebywa się w trasie daleko poza miejscem zamieszkania, stanowi to naprawdę duży problem.

Rozwiązaniem idealnym wydaje się mobilna wulkanizacja. Jak każdy mobilny serwis, oferuje swoje usługi w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta, o ile oczywiście mieści się on w obszarze działania firmy. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się serwis opon, nie trzeba do niego dojeżdżać. Dla osób, które nie mają kół zapasowych, dojazdówek ani zestawów naprawczych jest to bardzo komfortowa sytuacji. Również przejeżdżający przez daną miejscowość mogą skorzystać z tej oferty, bez konieczności pozostawiania samochodu w serwisie.

Mobilna wulkanizacja funkcjonuje dzięki samochodowi, który wyposażony jest we wszystkie urządzenia wymagane podczas naprawy opony. Samochód ten podjeżdża do miejsca wskazanego przez klienta i w trybie natychmiastowym dokonuje naprawy zepsutej opony. Co ważne, serwis ten działa 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Pomoc wzywa się telefonicznie, a opłatę za usługę uiszcza się na miejscu po wykonaniu naprawy.

Mobilna wulkanizacja to nie tylko naprawa opon dla firm i osób indywidualnych. Oferta tych serwisów obejmuje również sprzedaż, wymianę i utylizację opon. Firmy mogą dodatkowo liczyć na przechowywanie opon oraz na konsolidację płatności i faktury zbiorcze w trybie np. miesięcznym.

Zalet korzystania z mobilnej wulkanizacji jest wiele. Przede wszystkim funkcjonują całodobowo, co oznacza, że w każdej chwili można zwrócić się po pomoc. Naprawy dokonywane w ten sposób pozwalają na przejechanie wielu kilometrów nim opona się zużyje, czym różnią się od zestawów naprawczych i opon dojazdowych. W konsekwencji dla osób prywatnych oznacza to brak problemów z dotarciem na miejsce, a dla firm brak przestojów floty, dlatego każda firma transportowa powinna na stałe mieć podpisaną umowę z serwisem mobilnym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ