Serwis Audi Kraków

Audi to trzecia najpopularniejsza marka samochodów w Polsce – niestety nie tylko wśród uczciwych klientów, podobno również wśród złodziei. Nic więc dziwnego, że widać ją bardzo często na polskich drogach i autostradach. I chociaż przez wielu kierowców (zwłaszcza tych, będących właścicielami Audi) marka ta, uznawana jest za niemal niezawodny samochód w stosunkowo przystępnej cenie, niestety jak w przypadku wszystkich przedmiotów na tym świecie, zdarzają jej się usterki. W takim wypadku nieodzowna jest wizyta u mechanika – a najbezpieczniej wybrać jest serwis audi. Kraków oferuje zarówno takie, które specjalizują się tylko w tej konkretnej marce jak i takie, które zajmują się tą marką między innymi.

ASO czy nie ASO – oto jest pytanie?

Pytanie to, rzecz oczywista, dotyczy tylko samochodów marki Audi w wieku, że tak powiem „pogwarancyjnym”, gdyż jak wiadomo skorzystanie z nieautoryzowanenego serwisu audi w Krakowie, czy w innym mieście, będąc posiadaczem nowiuśkiego autka prosto z salonu, skutkuje natychmiastową utratą gwarancji. Jednak im nasz samochód starszy, tym mniej mamy ochotę „inwestować” w niego pieniędzy, pytanie postawione wyżej staje się więc zasadne. Nie tylko w Krakowie serwisy Audi, oczywiście te autoryzowane, potrafią sobie zażyczyć małej fortuny, za „przywrócenie do życia” (a przynajmniej do stanu używalności) naszego pojazdu.

Serwis Audi Kraków
Do tego stopnia, że koszt naprawy czy przeglądu naszego Audi serwisie niezależnym może być nawet o połowę niższy niż w ASO. Autoryzowany serwis Audi w Krakowie np., daje jednak większą pewność co do jego fachowości. Jest też jedynym wyjściem gdy dana część lub technologia jej naprawy nie jest dostępna na rynku wtórnym.
Z drugiej strony, w każdym miejscu, nawet w ASO trafić możemy na „czarną owcę” w postaci niedouczonego mechanika, który „spartoli” robotę, biorąc przy tym grube pieniądze. Analogicznie niewykluczone, wśród niezależnych serwisów Audi Krakowa, kryje się „perełka”, w której za rozsądne pieniądze uda nam się naprawić nasz niezastąpiony wehikuł. Czasem warto więc zaryzykować.

Trudny wybór

Co więc wybrać? Przed tym dylematem staje wielu kierowców, których Audi pierwszą młodość ma już za sobą. Odpowiedź na to pytanie jest całkiem prosta – to zależy, zresztą jak wszystko na tym świecie. Od czego, można zapytać. Ano przede wszystkim od zasobności naszego portfela przede wszystkim, ale nie tylko. Także od tego ile mamy czasu na poszukiwania zaufanego niezależnego serwisu Audi (Kraków to w końcu bardzo duże miasto) i od tego jak cenne dla nas jest nasze auto.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ